Як постільну білизну купити недорого. Вибір тканин, виробника і магазину

Купити якісну добротну постільну білизну в Україні – сьогодні елемент розкоші. Не кожен дозволить собі придбати кілька комплектів вартістю навіть в 2-3 тис. гривень, зважаючи на середній розмір заробітної плати, що не перевищує 7 тис. гривень в областях країни. Навряд чи ви готові виділити третю частину місячного бюджету на постіль. Не кажучи вже про вищі суми. Проте спати у комфорті, на ніжній тканині, що не зіпсується після третього прання – нормальне бажання кожної людини. Недорога постільна білизна з відмінною якістю існує. Просто треба знати, де купувати, на яку тканину та виробників звернути увагу.

Обираємо недорогу, але якісну тканину для постільної білизни

Під час відпочинку людина мусить відчувати максимальний комфорт. А тому для глибокого сну важливий не лише ортопедичний матрац, а й приємна для тіла білизна. Саме тому перевагу слід надати натуральній тканині. Якщо льон, бамбук та шовк не відносяться до розряду дешевих, то бавовна буває різною. З цього матеріалу виготовлений благородний і розкішний сатин. З нього ж шиються недорогі комплекти постільної білизни з бязі, попліну, ранфорсу. Саме на них і варто звернути увагу під час покупки.

Найскромніший варіант — це бязь. Проте обираючи її, будьте обережні. В її складі має бути лише бавовна. Від синтетики краще відмовитись. Бязь – це міцна, довговічна тканина. Досвідчені господарки обирають її через практичність, простоту у догляді та за довгу службу. Вона добре вбирає вологу, зберігає тепло та пропускає повітря. Проте зовні виглядає просто. Покращений варіант цієї тканини – ранфорс. Він набагато м’якший, оскільки сплетений із тоншої нитки. Проте по міцності і довговічності не уступає бязі. Щодо цін, то полуторний комплект постільної білизни із бязі можна придбати за ціною від 450-470 гривень, із ранфорса – від 600 гривень. Проте можна знайти і дешевше, якщо у магазині діють знижки.

В цій ціновій категорії і вище – поплін. Він володіє такими ж практичними властивостями, що і раніше описані тканини. Проте зовні має легкий блиск, чим нагадує більш дорогий сатин.

Де купити дешевшу постільну білизну

Переміщення продажу та покупок на простори Інтернету здобуло популярність недарма. Окрім економії часу, ви економите гроші. Адже онлайн-продавці пропонують свою продукцію дешевше, аніж звичайні ринки та магазини. Ви не зможете пощупати товар власними руками, проте зможете отримати всю потрібну інформацію у продавця і зробити власні висновки.

Спершу поміряйте розміри постільної білизни. Не зважаючи на існування стандартних розмірів – сімейного, полуторного, євро тощо, вони відрізняються у виробників різних країн. Завдяки фільтрам пошуку в інтернет-магазині, ви зможете відсортувати лише ті комплекті, які підходять вам по розміру, тканині. Також можна обирати країну-виробника, конкретні фірми, кольори тощо.

На яких виробників звернути увагу при покупці постільної білизни

Аби купити якісну білизну в Україні, не обов’язково переплачувати за бренд. Своїм текстилем відома Туреччина. А іспанські та італійські виробники славляться вишуканістю. За всі ці епітети, доставку та розмитнення мусимо доплачувати.

Тепер відразу стає зрозумілим, чому українська білизна дешевша. Тож, якщо ви шукаєте щось якісне і недороге, звернуть увагу на товар вітчизняних текстильних фабрик.